43
edits
Line 144: | Line 144: | ||
| align="center"| 0 | | align="center"| 0 | ||
| align="center"| 0 | | align="center"| 0 | ||
|- | |||
| align="center"| 014 | |||
| align="center"| {{a|Compoundeyes}} | |||
| align="left"| The Pokémon’s accuracy is boosted. | |||
| align="center"| III | |||
| align="center"| 2 | |||
| align="center"| 4 | |||
| align="center"| 1 | |||
|- | |- | ||
| align="center"| 126 | | align="center"| 126 | ||
Line 152: | Line 160: | ||
| align="center"| 0 | | align="center"| 0 | ||
| align="center"| 5 | | align="center"| 5 | ||
|- | |- | ||
| align="center"| 130 | | align="center"| 130 |
edits