49
edits
Tyler53841 (talk | contribs) m (→Gym match) |
(→Names) |
||
Line 183: | Line 183: | ||
| Burgh | | Burgh | ||
| From {{t|Bug}}. | | From {{t|Bug}}. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| French | |||
| Artie | |||
| From his Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Italian | | Italian |
edits