34
edits
No edit summary |
MajinNecro69 (talk | contribs) (Added Doduo (via Swarms) & Nidoran♂ (via PokéRadar), not exactly sure the chance of finding one, though)) |
||
Line 45: | Line 45: | ||
| align=center | 3-4 | | align=center | 3-4 | ||
| align=center | 50% | | align=center | 50% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Doduo}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 2-4 | |||
| align=center | Swarm | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Nidoran♂}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 3-4 | |||
| align=center | PokéRadar | |||
|- {{RouteInfo/day}} | |- {{RouteInfo/day}} | ||
! colspan=6 | Day | ! colspan=6 | Day | ||
Line 61: | Line 75: | ||
| align=center | 3-4 | | align=center | 3-4 | ||
| align=center | 50% | | align=center | 50% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Doduo}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 2-4 | |||
| align=center | Swarm | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Nidoran♂}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 3-4 | |||
| align=center | PokéRadar | |||
|- {{RouteInfo/afternoon}} | |- {{RouteInfo/afternoon}} | ||
! colspan=6 | Afternoon | ! colspan=6 | Afternoon | ||
Line 77: | Line 105: | ||
| align=center | 3-4 | | align=center | 3-4 | ||
| align=center | 50% | | align=center | 50% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Doduo}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 2-4 | |||
| align=center | Swarm | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Nidoran♂}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 3-4 | |||
| align=center | PokéRadar | |||
|- {{RouteInfo/night}} | |- {{RouteInfo/night}} | ||
! colspan=6 | Night | ! colspan=6 | Night | ||
Line 93: | Line 135: | ||
| align=center | 3-4 | | align=center | 3-4 | ||
| align=center | 60% | | align=center | 60% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Doduo}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 2-4 | |||
| align=center | Swarm | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Nidoran♂}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 3-4 | |||
| align=center | PokéRadar | |||
|- {{RouteInfo/latenight}} | |- {{RouteInfo/latenight}} | ||
! colspan=6 | Late Night | ! colspan=6 | Late Night | ||
Line 109: | Line 165: | ||
| align=center | 3-4 | | align=center | 3-4 | ||
| align=center | 60% | | align=center | 60% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Doduo}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 2-4 | |||
| align=center | Swarm | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Nidoran♂}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 3-4 | |||
| align=center | PokéRadar | |||
|} | |} | ||
==[[Trainer Tips]]== | ==[[Trainer Tips]]== |
edits