14
edits
Line 44: | Line 44: | ||
| align="right" | | | align="right" | | ||
| align="right" |{{wp|Square (company)|Square Co., Ltd.}} | | align="right" |{{wp|Square (company)|Square Co., Ltd.}} | ||
|- | |||
| 1999/10/14 | |||
| align="right" |{{wp|デュープリズム Dewprism}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp|Square (company)|Square Co., Ltd.}} | |||
|- | |||
| 1999/11/30 | |||
| align="right" |{{wp|Koudelka}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp|Infogrames, Inc.}} | |||
|- | |||
| 1999/12/16 | |||
| align="right" |{{wp|クーデルカ Koudelka}} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp|SNK Corporation}} | |||
|- | |||
| | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
| align="right" | | |||
| align="right" |{{wp| }} | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 59: | Line 79: | ||
*{{wp|Final Fantasy III}} / Square Co., Ltd. | *{{wp|Final Fantasy III}} / Square Co., Ltd. | ||
*{{wp|Front Mission: Gun Hazard}} | *{{wp|Front Mission: Gun Hazard}} | ||
*Luminious Arc | *Luminious Arc | ||
*{{wp|Romancing SaGa 3}} | *{{wp|Romancing SaGa 3}} |
edits