204
edits
Ultraflame (talk | contribs) (→Pokémon: Murkrow) |
|||
Line 85: | Line 85: | ||
| align=center | {{t|Normal}} | | align=center | {{t|Normal}} | ||
| align=center | 19% | | align=center | 19% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Murkrow}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center | | |||
| align=center | Grass (night) | |||
| align=center | 10-12 | |||
| align=center | {{t|Dark}}/{{t|Flying}} | |||
| align=center | ??% | |||
|- | |- | ||
| align=center | {{p|Misdreavus}} | | align=center | {{p|Misdreavus}} | ||
| align=center | | align=center | | ||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | | align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | ||
| align=center | Grass (night) | | align=center | Grass (night) | ||
| align=center | 10- | | align=center | 10-12 | ||
| align=center | {{t|Ghost}} | | align=center | {{t|Ghost}} | ||
| align=center | ??% | | align=center | ??% |
edits