10
edits
Line 67: | Line 67: | ||
! colspan=6 | Afternoon | ! colspan=6 | Afternoon | ||
|- | |- | ||
| align=center | | | align=center | {{p|Pachirisu}} | ||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | | | align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | ||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | | | align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | ||
| align=center | | | align=center | Grass | ||
| align=center | | | align=center | 2-4 | ||
| align=center | | | align=center | 25% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Buizel}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Grass | |||
| align=center | 2-4 | |||
| align=center | 40% | |||
|- {{RouteInfo/night}} | |- {{RouteInfo/night}} | ||
! colspan=6 | Night | ! colspan=6 | Night |
edits