1,958
edits
Metalizard (talk | contribs) |
Metalizard (talk | contribs) |
||
Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| ???/053 || Gantoru || {{e|Fighting}} || | | ???/053 || Gantoru || {{e|Fighting}} || | ||
|- | |||
| ???/053 || Gigaiath || {{e|Fighting}} || | |||
|- | |- | ||
| ???/053 || {{TCG ID|Black|Mogurew|Collection}} || {{e|Fighting}} || {{rar|Common}} | | ???/053 || {{TCG ID|Black|Mogurew|Collection}} || {{e|Fighting}} || {{rar|Common}} |
edits