210
edits
m (→Lairon) |
(→Lairon) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Undaunted|Lairon|29}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Undaunted}} || 29/90 | | {{TCG ID|Undaunted|Lairon|29}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Undaunted}} || 29/90 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Triumphant|Lairon|37}} || {{e|Metal}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Triumphant}} || 37/102 | |||
|} | |} | ||
edits