3,336
edits
(→List of Pokémon and their signature abilities: Adding Dream World abilities.) |
|||
Line 343: | Line 343: | ||
| {{p|Desukaan}} | | {{p|Desukaan}} | ||
| {{a|Mummy}} | | {{a|Mummy}} | ||
|- | |||
|570 | |||
| {{MS|570|Zorua (Pokémon)}} | |||
| {{p|Zorua}} | |||
| {{a|Illusion}} | |||
|- | |||
| 571 | |||
| {{MS|571|Zoroark (Pokémon}} | |||
| {{p|Zoroark}} | |||
| {{a|Illusion}} | |||
|- | |- | ||
| 643 | | 643 |
edits