97
edits
Spritester (talk | contribs) No edit summary |
Spritester (talk | contribs) |
||
Line 265: | Line 265: | ||
! style="background: #{{heartgold color light}}" | Their team | ! style="background: #{{heartgold color light}}" | Their team | ||
! style="{{roundytr|5px}} background: #{{heartgold color light}}" | Result | ! style="{{roundytr|5px}} background: #{{heartgold color light}}" | Result | ||
|- align="center" | |||
| style="background: #FFFFFF" | September 4th 2010 | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:HGSS Ethan.png|Bobby]]<br>Bobby | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:SilverHGSS.gif|Silver]]<br>[[Silver (game)|Passerby Boy]] | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Cherrygrove City]] | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{water color light}}" | [[Image:158MS.png|Biter]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{grass color light}}" | [[Image:152MS.png|Chikorita]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | Win | |||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="background: #FFFFFF" | September 4th 2010 | | style="background: #FFFFFF" | September 4th 2010 | ||
Line 273: | Line 304: | ||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | {| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{water color light}}" | [[Image:158MS.png| | | style="{{roundy|5px}} background:#{{water color light}}" | [[Image:158MS.png|Biter]] | ||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | | style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
Line 295: | Line 326: | ||
|} | |} | ||
| style="background: #FFFFFF" | [[File:Zephyrbadge.png|40px]]<br>Win | | style="background: #FFFFFF" | [[File:Zephyrbadge.png|40px]]<br>Win | ||
|- align="center" | |||
| style="background: #FFFFFF" | September 6th 2010 | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:HGSS Ethan.png|Bobby]]<br>Bobby | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:BugsyHGSS.gif|Bugsy]]<br>[[Bugsy]] | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Azalea Town]]<br>Gym Battle | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{water color light}}" | [[Image:159MS.png|Biter]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{normal color light}}" | [[Image:175MS.png|Bead]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{normal color light}}" | [[Image:115MS.png|Mamakang]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{bug color light}}" | [[Image:123MS.png|Scyther]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{bug color light}}" | [[Image:011MS.png|Metapod]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{bug color light}}" | [[Image:014MS.png|Kakuna]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[File:Hivebadge.png|40px]]<br>Win | |||
|- align="center" | |||
| style="background: #FFFFFF" | September 6th 2010 | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:HGSS Ethan.png|Bobby]]<br>Bobby | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:SilverHGSS.gif|Silver]]<br>[[Silver (game)|Rival]] [[User:DoTheWave|Gabriel]] | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Azalea Town]] | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{water color light}}" | [[Image:159MS.png|Biter]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{normal color light}}" | [[Image:175MS.png|Bead]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{normal color light}}" | [[Image:115MS.png|Mamakang]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{ghost color light}}" | [[Image:092MS.png|Ghastly]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{poison color light}}" | [[Image:041MS.png|Zubat]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{grass color light}}" | [[Image:153MS.png|Bayleef]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | Win | |||
|}<br clear="left"> | |}<br clear="left"> |
edits