97
edits
Spritester (talk | contribs) No edit summary |
Spritester (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 160: | Line 160: | ||
|} | |} | ||
| style="background: #FFFFFF" | [[File:Fenbadge.png|40px]]<br>Win | | style="background: #FFFFFF" | [[File:Fenbadge.png|40px]]<br>Win | ||
|- align="center" | |||
| style="background: #FFFFFF" | August 22th 2010 | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:Koki.png|Bobby]]<br>Bobby | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Image:SpriteMerissa.png|Fantina]]<br>[[Fantina]] | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[Hearthome City]]<br>Gym Battle | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{grass color light}}" | [[Image:389MS.png|Torterra]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{flying color light}}" | [[Image:398MS.png|Staraptor]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{psychic color light}}" | [[Image:063MS.png|Kazza]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{poison color light}}" | [[Image:451MS.png|Score]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | | |||
{| align="center" style="{{roundy|10px}} background: #FFFFFF;" | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{ghost color light}}" | [[Image:426MS.png|Drifblim]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{ghost color light}}" | [[Image:429MS.png|Mismagius]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#{{ghost color light}}" | [[Image:094MS.png|Gengar]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|- align="center" | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
| style="{{roundy|5px}} background:#| [[Image:Noimage.png|32px]] | |||
|} | |||
| style="background: #FFFFFF" | [[File:Relicbadge.png|40px]]<br>Win | |||
|}<br clear="left"> | |}<br clear="left"> |
edits