411
edits
m (Fixed.) |
(2 things: 1, I can't believe none of this was here yet! 2, GOD this took forever ._.) |
||
Line 744: | Line 744: | ||
| align=center | Level 1 | | align=center | Level 1 | ||
| align=center | 5CP | | align=center | 5CP | ||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[Evolution-inducing_held_item#King.27s_Rock|{{color|000|King's Rock}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Quick_Claw|{{color|000|Quick Claw}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 15CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Power_Herb|{{color|000|Power Herb}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 5CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Shell_Bell|{{color|000|Shell Bell}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 15CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Metronome|{{color|000|Metronome}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Light_Clay|{{color|000|Light Clay}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Grip_Claw|{{color|000|Grip Claw}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Big_Root|{{color|000|Big Root}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Toxic_Orb|{{color|000|Toxic Orb}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Flame_Orb|{{color|000|Flame Orb}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[Stat-enhancing_item#Light_Ball|{{color|000|Light Ball}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 15CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[Stat-enhancing_item#Thick_Club|{{color|000|Thick Club}}]] | |||
| align=center | Level 2 | |||
| align=center | 15CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#White_Herb|{{color|000|White Herb}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 5CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Focus_Band|{{color|000|Focus Band}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 15CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Focus_Sash|{{color|000|Focus Sash}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 10CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Leftovers|{{color|000|Leftovers}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#BrightPowder|{{color|000|BrightPowder}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Scope_Lens|{{color|000|Scope Lens}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Wide_Lens|{{color|000|Wide Lens}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Zoom_Lens|{{color|000|Zoom Lens}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Choice_Band|{{color|000|Choice Band}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Choice_Specs|{{color|000|Choice Specs}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Choice_Scarf|{{color|000|Choice Scarf}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Muscle_Band|{{color|000|Muscle Band}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Wise_Glasses|{{color|000|Wise Glasses}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Expert_Belt|{{color|000|Expert Belt}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |||
| align=center | [[In-battle_effect_item#Life_Orb|{{color|000|Life Orb}}]] | |||
| align=center | Level 3 | |||
| align=center | 20CP | |||
|- style="background: #{{fire color light}}" | |- style="background: #{{fire color light}}" | ||
| align=center | [[Liechi Berry|{{color|000|Liechi Berry}}]] | | align=center | [[Liechi Berry|{{color|000|Liechi Berry}}]] |
edits