69
edits
No edit summary |
(Editing list o' bakugan) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| Haos | | Haos | ||
| 740 | | 740 | ||
|- | |||
| Lumagrowl | |||
| Aquos | |||
| 700 | |||
|- | |- | ||
| Neo Dragonoid | | Neo Dragonoid | ||
Line 51: | Line 55: | ||
| 400 | | 400 | ||
|- | |- | ||
|Scorpion | | Stinglash | ||
|Ventus | | Sub-Terra | ||
|trap | | 350 | ||
|- | |||
| Scorpion | |||
| Ventus | |||
| trap | |||
|- | |- | ||
|Scorpion | | Scorpion | ||
|Darkus | | Darkus | ||
|trap | | trap | ||
|- | |||
| Zoack(deka) | |||
| Pyrus | |||
| trap | |||
|- | |- | ||
| | | Rock Hammer(battle gear) | ||
| | | Bronze | ||
| | | 70 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits