31
edits
No edit summary |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
|- style="background: #ccc;" | |- style="background: #ccc;" | ||
! Pokémon | ! Pokémon | ||
! Gender | ! Gender | ||
! Nature | ! Nature | ||
! Ability | ! Ability | ||
|- style="background: cyan;" | |||
| align="center" | [[Image:Ani003OD.png]] | |||
|- style="background: | |||
| align="center" | [[Image: | |||
| align="center" | Male | | align="center" | Male | ||
| align="center" | Modest | | align="center" | Modest | ||
| align="center" | Overgrow | | align="center" | Overgrow | ||
| align="center" | | |- style="background: blue;" | ||
| align="center" | | | align="center" | [[Image:Ani231OD.png]] | ||
| align="center" | Male | |||
| align="center" | Impish | |||
| align="center" | Pick Up | |||
|- style="background: magenta;" | |||
| align="center" | [[Image:Ani035OD.png]] | |||
| align="center" | Male | |||
| align="center" | Calm | |||
| align="center" | Magic Guard | |||
|- style="background: red;" | |||
| align="center" | [[Image:Ani058OD.png]] | |||
| align="center" | Male | |||
| align="center" | Naive | |||
| align="center" | Intimidate | |||
|- style="background: yellow;" | |||
| align="center" | [[Image:Ani025OD.png]] | |||
| align="center" | Male | |||
| align="center" | Hasty | |||
| align="center" | Static | |||
|- style="background: green;" | |||
| align="center" | [[Image:Ani248OD.png]] | |||
| align="center" | Male | |||
| align="center" | Adamant | |||
| align="center" | Sand Stream|} |
edits