97
edits
Spritester (talk | contribs) No edit summary |
Spritester (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| {{ActivePoké|Bobby|Turtwig|Turtwigleafstorm2.jpg|grass|link=no}} | | {{ActivePoké|Bobby|Turtwig|Turtwigleafstorm2.jpg|grass|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Bobby|Empoleon|Empoleon Steel Wing.png|water|steel}} | | {{ActivePoké|Bobby|Empoleon|Empoleon Steel Wing.png|water|steel|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Bobby|Starly|Starly whirlwind.jpg|normal|flying|link=no}} | |||
|- | |||
| {{ActivePoké|Bobby|Bidoof|Bidoof anime.jpg|normal|link=no}} | |||
|- | |||
|} | |||
==Going to get== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{ActivePoké|Bobby|Gligar|Gligar Guillotine.png|ground|flying|link=no}} | |||
| {{ActivePoké|Bobby|Skorupi|Skorupi pin m.png|poison|bug|link=no}} | |||
| {{ActivePoké|Bobby|Gible|Gible Strength.png|dragon|ground|link=no}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits