71,954
edits
m (→Undaunted) |
m (→Undaunted) |
||
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| 3/90 || {{TCG ID|Undaunted|Forretress|3}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare Holo}} | | 3/90 || {{TCG ID|Undaunted|Forretress|3}} || {{e|Metal}} || {{rar|Rare Holo}} | ||
|- | |||
| 4/90 || {{TCG ID|Undaunted|Gliscor|4}} || {{e|Fighting}} || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |- | ||
| 5/90 || {{TCG ID|Undaunted|Houndoom|5}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare Holo}} | | 5/90 || {{TCG ID|Undaunted|Houndoom|5}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare Holo}} |