71,954
edits
m (→Undaunted) |
m (→Undaunted) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| 16/90 || {{TCG ID|Undaunted|Honchkrow|16}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare}} | | 16/90 || {{TCG ID|Undaunted|Honchkrow|16}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare}} | ||
|- | |||
| 17/90 || {{TCG ID|Undaunted|Leafeon|17}} || {{e|Grass}} || {{rar|Rare}} | |||
|- | |- | ||
| 19/90 || {{TCG ID|Undaunted|Mismagius|19}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare}} | | 19/90 || {{TCG ID|Undaunted|Mismagius|19}} || {{e|Psychic}} || {{rar|Rare}} | ||
Line 156: | Line 158: | ||
|- | |- | ||
| 81/90 || {{TCG ID|Undaunted|Espeon|81}} || {{e|Psychic}} || {{rar|SuperRare Holo}} | | 81/90 || {{TCG ID|Undaunted|Espeon|81}} || {{e|Psychic}} || {{rar|SuperRare Holo}} | ||
|- | |||
| 83/90 || {{TCG ID|Undaunted|Raichu|83}} || {{e|Lightning}} || {{rar|SuperRare Holo}} | |||
|- | |- | ||
| 85/90 || {{TCG ID|Undaunted|Slowking|85}} || {{e|Psychic}} || {{rar|SuperRare Holo}} | | 85/90 || {{TCG ID|Undaunted|Slowking|85}} || {{e|Psychic}} || {{rar|SuperRare Holo}} |