218
edits
Darkstorm18 (talk | contribs) (→Intro) |
Darkstorm18 (talk | contribs) (→Intro) |
||
Line 861: | Line 861: | ||
| [[Eterna Forest]] | | [[Eterna Forest]] | ||
| [[Eterna City]] | | [[Eterna City]] | ||
| | |- | ||
| | | [[BeachRose Town]] | ||
| ''Hamanos Town'' | |||
| ''[[DP106|A Breed Stampede!]]'' | |||
|- | |- | ||
| [[Bewilder Forest]] | | [[Bewilder Forest]] | ||
Line 869: | Line 871: | ||
| [[Twinleaf Town]] | | [[Twinleaf Town]] | ||
| [[Oreburgh City]] | | [[Oreburgh City]] | ||
|- | |||
| [[Brussel Town]] | |||
| ''Mekyabetsu Town'' | |||
| ''[[DP155|Double-Time Battle Training!]]'' | |||
| | |||
| [[Sunyshore City]] | |||
|- | |- | ||
| [[Emeragrove Town]] | | [[Emeragrove Town]] |
edits