72,020
edits
Agent 0042 (talk | contribs) No edit summary |
m (Reverted edits by Agent 0042 (Talk) to last revision by Maverick Nate) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! class="l" | Card | ! class="l" | Card | ||
! class="l" | Expansion | ! class="l" | Expansion | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Feraligatr}} | |||
| class="c" | {{e|Water}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Feraligatr|108}} | |||
| class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Ampharos}} | | class="l" | {{TCG|Ampharos}} | ||
| class="c" | {{e|Lightning}} | | class="c" | {{e|Lightning}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Ampharos|105}} | | class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Ampharos|105}} | ||
| class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | | class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | ||
|- | |- | ||
Line 24: | Line 24: | ||
| class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | | class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Blissey}} | ||
| class="c" | {{e| | | class="c" | {{e|Colorless}} | ||
| class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver| | | class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Blissey|106}} | ||
| class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | | class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | ||
|- | |- | ||
Line 38: | Line 38: | ||
| class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Typhlosion|110}} | | class="l" | {{TCG ID|HeartGold & SoulSilver|Typhlosion|110}} | ||
| class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | | class="l" | {{TCG|HeartGold & SoulSilver}} | ||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Crobat}} | |||
| class="c" | {{e|Psychic}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Crobat|37}} | |||
| class="l" | {{TCG|SoulSilver Collection}} | |||
|- | |||
| class="l" | {{TCG|Ursaring}} | |||
| class="c" | {{e|Colorless}} | |||
| class="l" | {{TCG ID|SoulSilver Collection|Ursaring|61}} | |||
| class="l" | {{TCG|SoulSilver Collection}} | |||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Slowking}} | | class="l" | {{TCG|Slowking}} | ||
Line 48: | Line 58: | ||
| class="l" | {{TCG ID|L-P Promo|Raichu|44}} | | class="l" | {{TCG ID|L-P Promo|Raichu|44}} | ||
| class="l" | {{TCG|L-P Promotional cards}} | | class="l" | {{TCG|L-P Promotional cards}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Kingdra}} | | class="l" | {{TCG|Kingdra}} | ||
| class="c" | {{e|Water}} | | class="c" | {{e|Water}} | ||
| class="l" | {{TCG ID| | | class="l" | {{TCG ID|Reviving Legends|Kingdra|15}} | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Reviving Legends}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Lanturn}} | | class="l" | {{TCG|Lanturn}} | ||
| class="c" | {{e|Lightning}} | | class="c" | {{e|Lightning}} | ||
| class="l" | {{TCG ID| | | class="l" | {{TCG ID|Reviving Legends|Lanturn|20}} | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Reviving Legends}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Tyranitar}} | | class="l" | {{TCG|Tyranitar}} | ||
| class="c" | {{e|Darkness}} | | class="c" | {{e|Darkness}} | ||
| class="l" | {{TCG ID| | | class="l" | {{TCG ID|Reviving Legends|Tyranitar|44}} | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Reviving Legends}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Steelix}} | ||
| class="c" | {{e| | | class="c" | {{e|Metal}} | ||
| class="l" | {{TCG ID| | | class="l" | {{TCG ID|Reviving Legends|Steelix|47}} | ||
| class="l" | {{TCG| | | class="l" | {{TCG|Reviving Legends}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Houndoom}} | | class="l" | {{TCG|Houndoom}} | ||
Line 113: | Line 113: | ||
| class="l" | {{TCG ID|L-P Promo|Umbreon|54}} | | class="l" | {{TCG ID|L-P Promo|Umbreon|54}} | ||
| class="l" | {{TCG|L-P Promotional cards}} | | class="l" | {{TCG|L-P Promotional cards}} | ||
|- | |- | ||
| class="l" | {{TCG|Mew}} | | class="l" | {{TCG|Mew}} | ||
Line 129: | Line 119: | ||
| class="l" | {{TCG|Lost Link}} | | class="l" | {{TCG|Lost Link}} | ||
|- | |- | ||
| class=" | | class="1" | {{TCG|Magnezone}} | ||
| class="c" | {{e|Lightning}} | |||
| class="1" | {{TCG ID|Lost Link|Magnezone|11}} | |||
| class="1" | {{TCG|Lost Link}} | |||
|- | |||
| class="1" | {{TCG|Absol}}} | |||
| class="c" | {{e|Darkness}} | | class="c" | {{e|Darkness}} | ||
| class=" | | class="1" | {{TCG ID|Lost Link|Absol|27}} | ||
| class=" | | class="1" | {{TCG|Lost Link}} | ||
|} | |} | ||
[[Category:TCG]] | [[Category:TCG]] | ||
[[Category:Variant Pokémon]] | [[Category:Variant Pokémon]] |