51,133
edits
m (→Diglett) |
m (→Diglett) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Platinum|Diglett|72}} || {{e|Fighting}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 72/127 | | {{TCG ID|Platinum|Diglett|72}} || {{e|Fighting}} || 13 || {{rar|Common}} || {{TCG|Platinum}} || 72/127 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Lost Link|Diglett|23}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Lost Link}} || 023/040 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Asobikata|Diglett|promo}} || {{e|Fighting}} || 16 || - || {{TCG|Unnumbered Promotional cards}} (no English release) || - | | {{TCG ID|Asobikata|Diglett|promo}} || {{e|Fighting}} || 16 || - || {{TCG|Unnumbered Promotional cards}} (no English release) || - |
edits