51,133
edits
PsychicRider (talk | contribs) mNo edit summary |
m (→Magneton) |
||
Line 58: | Line 58: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Magneton|43}} || {{e|Lightning}} || 38 || 43/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Magneton|43}} || {{e|Lightning}} || 38 || 43/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Lost Link|Magnemite|9}} || {{e|Lightning}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Lost Link}} || 009/040 | |||
|} | |} | ||
edits