51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Venonat) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Secret Wonders|Venonat|116}} || {{e|Grass}} || 25 || {{rar|Common}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 116/132 | | {{TCG ID|Secret Wonders|Venonat|116}} || {{e|Grass}} || 25 || {{rar|Common}} || {{TCG|Secret Wonders}} || 116/132 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Lost Link|Venonat|1}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Lost Link}} || 001/040 | |||
|} | |} | ||
edits