2,773
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 58: | Line 58: | ||
| align=center | [[File:252 s.png]]<br>{{p|Treecko}}<br>Timid | | align=center | [[File:252 s.png]]<br>{{p|Treecko}}<br>Timid | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 100 s.png]]<br>{{p|Voltorb}}<br>Hasty | | align=center | [[File:Spr 4h 100 s.png]]<br>{{p|Voltorb}}<br>Hasty | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4d 360 s.png]]<br>{{p|Wynaut}}<br>Calm | |||
| align=center | [[File:Spr 4p 193 s.png]]<br>{{p|Yanma}}<br>Timid |
edits