51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Pupitar) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Stormfront|Pupitar|47}} || {{e|Fighting}} || 33 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Stormfront}} || 47/100 | | {{TCG ID|Stormfront|Pupitar|47}} || {{e|Fighting}} || 33 || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Stormfront}} || 47/100 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Pupitar|34}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 034/080 | |||
|- | |||
| {{TCG ID|Tyranitar Standard Deck|Pupitar|4}} || {{e|Fighting}} || - || - || {{TCG|Tyranitar Standard Construction Deck}} || 004/019 | |||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|POP Series 1|Pupitar|9}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|POP Series 1}} || 9/17 | | {{TCG ID|POP Series 1|Pupitar|9}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Uncommon}} || {{TCG|POP Series 1}} || 9/17 |
edits