51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Gligar) |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Gligar|95}} || 14 || 95/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Gligar|95}} || 14 || 95/146 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Gligar|31}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 031/080 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|207}} | {{tcgpkmndisambig|207}} |
edits