51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Oddish) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Oddish|112}} || {{e|Psychic}} || 7 || 112/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Oddish|112}} || {{e|Psychic}} || 7 || 112/146 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|Reviving Legends|Oddish|1}} || {{e|Grass}} || - || {{rar|Common}} || {{TCG|Reviving Legends}} || 001/080 | |||
|} | |} | ||
edits