15,833
edits
Line 996: | Line 996: | ||
| [[File:Gladion Zoroark Never-Ending Nightmare 1.png|200px]]<br>[[File:Gladion Zoroark Never-Ending Nightmare 2.png|200px]] | | [[File:Gladion Zoroark Never-Ending Nightmare 1.png|200px]]<br>[[File:Gladion Zoroark Never-Ending Nightmare 2.png|200px]] | ||
| [[SM139]] | | [[SM139]] | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| {{MSP|804|Naganadel}} | |||
| {{AP|Naganadel}} | |||
| {{Ash}} | |||
| {{m|Gigavolt Havoc}} | |||
| <!--[[File:Ash Gigavolt Havoc pose.png|200px]]--> | |||
| [[File:Ash Naganadel Gigavolt Havoc.png|200px]] | |||
| [[SM140]] | |||
|} | |} | ||
edits