45
edits
Line 355: | Line 355: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| [[Paul's Electivire]] as an {{p|Elekid}} | | [[Paul's Electivire]] as an {{p|Elekid}} | ||
| | | [[Paul]] | ||
| ''[DP003|When Pokémon Worlds Collide]]'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| [[Paul's Electivire]] | |||
| [[Paul]] | |||
| ''[DP003|When Pokémon Worlds Collide]]'' | | ''[DP003|When Pokémon Worlds Collide]]'' | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" |
edits