16,071
edits
mNo edit summary |
m (→EP and NIWA) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
|- | |- | ||
| width="33%" | | | width="33%" | | ||
{| style="background:#ffe; {{roundy|2em}} margin:0.2em; padding-bottom:20px; padding-left:10px" align="center" | {| style="background:#ffe; {{roundy|2em}} margin:0.2em; padding-bottom:20px; padding-left:10px" align="center" width="100%" | ||
|- | |||
| | |||
{| align="center" style="background:none;" | |||
|- | |- | ||
! colspan="4" style="font-size: 120%;" | <span class="plainlinks">[http://www.encyclopaediae-pokemonis.org/ {{color|000|Encyclopaediae Pokémonis}}]</span> | ! colspan="4" style="font-size: 120%;" | <span class="plainlinks">[http://www.encyclopaediae-pokemonis.org/ {{color|000|Encyclopaediae Pokémonis}}]</span> | ||
|- | |- | ||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPokémonWiki.png|10px]]<br/>日本語 | | align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPokémonWiki.png|10px]]<br/><span> | ||
{| | |||
|- | |||
| {{tt|日本語|Japanese}} | |||
|- | |||
| [[File:PokémonWikiLogo.png|50px|link=:ja:メインページ|ポケモンWiki]] | |||
|}</span></div> | |||
| colspan="2" rowspan="2" align="center" | [[File:EPBase.png|100px]] | | colspan="2" rowspan="2" align="center" | [[File:EPBase.png|100px]] | ||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPWikinezka.png|10px]]<br/>Polski | | align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPWikinezka.png|10px]]<br/><span> | ||
{| | |||
|- | |||
| {{tt|Polski|Polish}} | |||
|- | |||
| [[File:WikinezkaLogo.png|50px|link=:pl:Strona główna|Wikinezka]] | |||
|}</span></div> | |||
|- | |||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPLANDpedia.png|10px]]<br/><span> | |||
{| | |||
|- | |- | ||
| | | {{tt|Português|Portuguese}} | ||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPokémon Central.png|10px]]<br/>Italiano | |- | ||
| [[File:LANDpedia.png|50px|link=:pt:Página principal|LANDpedia]] | |||
|}</span></div> | |||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPokémon Central.png|10px]]<br/><span> | |||
{| | |||
|- | |||
| {{tt|Italiano|Italian}} | |||
|- | |||
| [[File:Pokémon Central Wiki logo.png|50px|link=:it:Pagina principale|Pokémon Central]] | |||
|}</span></div> | |||
|- | |- | ||
Line 32: | Line 59: | ||
|[[File:Bulbapedia logo.png|50px|Bulbapedia|link=:en:Main Page]] | |[[File:Bulbapedia logo.png|50px|Bulbapedia|link=:en:Main Page]] | ||
|}</span></div> | |}</span></div> | ||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPokéteca.png|10px]]<br/>Español | | align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPokéteca.png|10px]]<br/><span> | ||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPoképédia.png|10px]]<br/>Français | {| | ||
|- | |||
| {{tt|Español|Spanish}} | |||
|- | |||
| [[File:Pokéteca Logo.png|50px|link=:es:Portada|Pokéteca]] | |||
|}</span></div> | |||
| align="center" | <div class="hoverexpand">[[File:EPPoképédia.png|10px]]<br/><span> | |||
{| | |||
|- | |||
| {{tt|Français|French}} | |||
|- | |||
| [[File:PoképédiaLogo.png|50px|link=:fr:Accueil|Poképédia]] | |||
|}</span></div> | |||
|} | |||
|} | |} | ||
| | | | ||
Line 103: | Line 143: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
==Jo's Episode characters list== | ==Jo's Episode characters list== |
edits