1,551
edits
Solar Dragon (talk | contribs) No edit summary |
Solar Dragon (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 11: | Line 11: | ||
| align=center | [[Image:009.png]]<br>{{p|Blastoise}}<br><br> | | align=center | [[Image:009.png]]<br>{{p|Blastoise}}<br><br> | ||
| align=center | [[Image:003.png]]<br>{{p|Venusaur}}<br><br> | | align=center | [[Image:003.png]]<br>{{p|Venusaur}}<br><br> | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:143.png]]<br>{{p|Snorlax}}<br><br> | ||
|} | |} | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:169.png]]<br>{{p|Crobat}}<br><br> | ||
| align=center | [[Image:018.png]]<br>{{p|Pidgeot}}<br><br> | | align=center | [[Image:018.png]]<br>{{p|Pidgeot}}<br><br> | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:149.png]]<br>{{p|Dragonite}}<br><br> | ||
| align=center | [[Image:181.png]]<br>{{p|Ampharos}}<br><br> | | align=center | [[Image:181.png]]<br>{{p|Ampharos}}<br><br> | ||
| align=center | [[Image:448.png]]<br>{{p|Lucario}}<br><br> | | align=center | [[Image:448.png]]<br>{{p|Lucario}}<br><br> | ||
| align=center | [[Image: | | align=center | [[Image:555.png]]<br>{{p|Darmanitan}}<br><br> | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
== Pokémon Black Party == | |||
I use several Pokémon in my party, rotating them around often. | |||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:059.png]]<br>{{p|Arcanine}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:006.png]]<br>{{p|Charizard}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:553.png]]<br>{{p|Krookodile}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:003.png]]<br>{{p|Venusaur}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:143.png]]<br>{{p|Snorlax}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:628.png]]<br>{{p|Braviary}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:091.png]]<br>{{p|Cloyster}}<br><br> | |||
|} | |||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:169.png]]<br>{{p|Crobat}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:160.png]]<br>{{p|Feraligatr}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:149.png]]<br>{{p|Dragonite}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:181.png]]<br>{{p|Ampharos}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:604.png]]<br>{{p|Eelektross}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:555.png]]<br>{{p|Darmanitan}}<br><br> | |||
| align=center | [[Image:022.png]]<br>{{p|Fearow|Kenya}}<br><br> | |||
|} | |||
== User Tags == | == User Tags == |
edits