2,773
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}} <br>Careful | | align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}} <br>Careful | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}}<br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}}<br>Jolly | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 309 s.png]]<br>{{p|Electrike}}<br>Timid | |||
| align=center | [[File:Spr 4p 349 s.png]]<br>{{p|Feebas}}<br>Bold | | align=center | [[File:Spr 4p 349 s.png]]<br>{{p|Feebas}}<br>Bold | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 092 s.png]]<br>{{p|Gastly}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 092 s.png]]<br>{{p|Gastly}}<br>Timid | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 203 f s.png]]<br>{{p|Girafarig}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 203 f s.png]]<br>{{p|Girafarig}}<br>Timid | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 207 m s.png]]<br>{{p|Gligar}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 207 m s.png]]<br>{{p|Gligar}}<br>Impish | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 449 f s.png]]<br>{{p|Hippopotas}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4p 449 f s.png]]<br>{{p|Hippopotas}}<br>Impish | ||
Line 35: | Line 36: | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 303 s.png]]<br>{{p|Mawile}} <br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4d 303 s.png]]<br>{{p|Mawile}} <br>Jolly | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 241 s.png]]<br>{{p|Miltank}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 241 s.png]]<br>{{p|Miltank}}<br>Impish | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4p 439 s.png]]<br>{{p|Mime Jr.}}<br>Calm | | align=center | [[File:Spr 4p 439 s.png]]<br>{{p|Mime Jr.}}<br>Calm | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 258 s.png]]<br>{{p|Mudkip}}<br>Relaxed | | align=center | [[File:Spr 4d 258 s.png]]<br>{{p|Mudkip}}<br>Relaxed | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 198 f s.png]]<br>{{p|Murkrow}}<br>Hasty | | align=center | [[File:Spr 4h 198 f s.png]]<br>{{p|Murkrow}}<br>Hasty | ||
Line 46: | Line 47: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 054 s.png]]<br>{{p|Psyduck}}<br>Mild | | align=center | [[File:Spr 4h 054 s.png]]<br>{{p|Psyduck}}<br>Mild | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 280 s.png]]<br>{{p|Ralts}}<br>Modest | | align=center | [[File:Spr 4p 280 s.png]]<br>{{p|Ralts}}<br>Modest | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 223 s.png]]<br>{{p|Remoraid}}<br>Modest | | align=center | [[File:Spr 4h 223 s.png]]<br>{{p|Remoraid}}<br>Modest | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 479 s.png]]<br>{{p|Rotom}}<br>Modest | | align=center | [[File:Spr 4h 479 s.png]]<br>{{p|Rotom}}<br>Modest | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 213 s.png]]<br>{{p|Shuckle}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 213 s.png]]<br>{{p|Shuckle}}<br>Impish | ||
Line 57: | Line 58: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 442 s.png]]<br>{{p|Spiritomb}}<br>Careful | | align=center | [[File:Spr 4h 442 s.png]]<br>{{p|Spiritomb}}<br>Careful | ||
| align=center | [[File:007 s.png]]<br>{{p|Squirtle}}<br>Bold | | align=center | [[File:007 s.png]]<br>{{p|Squirtle}}<br>Bold | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 120 s.png]]<br>{{p|Staryu}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 120 s.png]]<br>{{p|Staryu}}<br>Timid | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 175 s.png]]<br>{{p|Togepi}}<br>Modest | | align=center | [[File:Spr 4h 175 s.png]]<br>{{p|Togepi}}<br>Modest | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 255 m s.png]]<br>{{p|Torchic}}<br>Mild | | align=center | [[File:Spr 4d 255 m s.png]]<br>{{p|Torchic}}<br>Mild |
edits