2,773
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 228 s.png]]<br>{{p|Houndour}}<br>Mild | | align=center | [[File:Spr 4h 228 s.png]]<br>{{p|Houndour}}<br>Mild | ||
| align=center | [[File:246 s.png]]<br>{{p|Larvitar}}<br>Adamant | | align=center | [[File:246 s.png]]<br>{{p|Larvitar}}<br>Adamant | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 345 s.png]]<br>{{p|Lileep}}<br>Careful | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 129 m s.png]]<br>{{p|Magikarp}}<br>Adamant | | align=center | [[File:Spr 4h 129 m s.png]]<br>{{p|Magikarp}}<br>Adamant | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 303 s.png]]<br>{{p|Mawile}} <br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4d 303 s.png]]<br>{{p|Mawile}} <br>Jolly | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 241 s.png]]<br>{{p|Miltank}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 241 s.png]]<br>{{p|Miltank}}<br>Impish | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 439 s.png]]<br>{{p|Mime Jr.}}<br>Calm | | align=center | [[File:Spr 4p 439 s.png]]<br>{{p|Mime Jr.}}<br>Calm | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4d 258 s.png]]<br>{{p|Mudkip}}<br>Relaxed | | align=center | [[File:Spr 4d 258 s.png]]<br>{{p|Mudkip}}<br>Relaxed | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 290 s.png]]<br>{{p|Nincada}}<br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4d 290 s.png]]<br>{{p|Nincada}}<br>Jolly | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 095 s.png]]<br>{{p|Onix}}<br>Sassy | | align=center | [[File:Spr 4h 095 s.png]]<br>{{p|Onix}}<br>Sassy | ||
Line 46: | Line 47: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 479 s.png]]<br>{{p|Rotom}}<br>Modest | | align=center | [[File:Spr 4h 479 s.png]]<br>{{p|Rotom}}<br>Modest | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 213 s.png]]<br>{{p|Shuckle}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 213 s.png]]<br>{{p|Shuckle}}<br>Impish | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 227 s.png]]<br>{{p|Skarmory}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 227 s.png]]<br>{{p|Skarmory}}<br>Impish | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 079 s.png]]<br>{{p|Slowpoke}}<br>Bold | | align=center | [[File:Spr 4h 079 s.png]]<br>{{p|Slowpoke}}<br>Bold | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 238 s.png]]<br>{{p|Smoochum}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 238 s.png]]<br>{{p|Smoochum}}<br>Timid | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 175 s.png]]<br>{{p|Togepi}}<br>Modest | | align=center | [[File:Spr 4h 175 s.png]]<br>{{p|Togepi}}<br>Modest | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 255 m s.png]]<br>{{p|Torchic}}<br>Mild | | align=center | [[File:Spr 4d 255 m s.png]]<br>{{p|Torchic}}<br>Mild | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 328 s.png]]<br>{{p|Trapinch}}<br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4h 328 s.png]]<br>{{p|Trapinch}}<br>Jolly | ||
| align=center | [[File:252 s.png]]<br>{{p|Treecko}}<br>Timid | | align=center | [[File:252 s.png]]<br>{{p|Treecko}}<br>Timid | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 100 s.png]]<br>{{p|Voltorb}}<br>Hasty | | align=center | [[File:Spr 4h 100 s.png]]<br>{{p|Voltorb}}<br>Hasty | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 360 s.png]]<br>{{p|Wynaut}}<br>Calm | | align=center | [[File:Spr 4d 360 s.png]]<br>{{p|Wynaut}}<br>Calm | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 193 s.png]]<br>{{p|Yanma}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4p 193 s.png]]<br>{{p|Yanma}}<br>Timid |
edits