2,773
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 137 s.png]]<br>{{p|Porygon}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 137 s.png]]<br>{{p|Porygon}}<br>Timid | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 054 s.png]]<br>{{p|Psyduck}}<br>Mild | | align=center | [[File:Spr 4h 054 s.png]]<br>{{p|Psyduck}}<br>Mild | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 223 s.png]]<br>{{p|Remoraid}}<br>Modest | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 479 s.png]]<br>{{p|Rotom}}<br>Modest | | align=center | [[File:Spr 4h 479 s.png]]<br>{{p|Rotom}}<br>Modest | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 213 s.png]]<br>{{p|Shuckle}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 213 s.png]]<br>{{p|Shuckle}}<br>Impish | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 227 s.png]]<br>{{p|Skarmory}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 227 s.png]]<br>{{p|Skarmory}}<br>Impish | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 079 s.png]]<br>{{p|Slowpoke}}<br>Bold | | align=center | [[File:Spr 4h 079 s.png]]<br>{{p|Slowpoke}}<br>Bold | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 238 s.png]]<br>{{p|Smoochum}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 238 s.png]]<br>{{p|Smoochum}}<br>Timid | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 143 s.png]]<br>{{p|Snorlax}}<br>Careful | | align=center | [[File:Spr 4d 143 s.png]]<br>{{p|Snorlax}}<br>Careful | ||
Line 57: | Line 59: | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 255 m s.png]]<br>{{p|Torchic}}<br>Mild | | align=center | [[File:Spr 4d 255 m s.png]]<br>{{p|Torchic}}<br>Mild | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 328 s.png]]<br>{{p|Trapinch}}<br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4h 328 s.png]]<br>{{p|Trapinch}}<br>Jolly | ||
|- style="background: #ffd193;" | |- style="background: #ffd193;" | ||
| align=center | [[File:252 s.png]]<br>{{p|Treecko}}<br>Timid | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 100 s.png]]<br>{{p|Voltorb}}<br>Hasty | | align=center | [[File:Spr 4h 100 s.png]]<br>{{p|Voltorb}}<br>Hasty | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 360 s.png]]<br>{{p|Wynaut}}<br>Calm | | align=center | [[File:Spr 4d 360 s.png]]<br>{{p|Wynaut}}<br>Calm | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 193 s.png]]<br>{{p|Yanma}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4p 193 s.png]]<br>{{p|Yanma}}<br>Timid |
edits