2,773
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 22: | Line 22: | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}} <br>Careful | | align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}} <br>Careful | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}}<br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4h 133 s.png]]<br>{{p|Eevee}}<br>Jolly | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 349 s.png]]<br>{{p|Feebas}}<br>Bold | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 092 s.png]]<br>{{p|Gastly}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 092 s.png]]<br>{{p|Gastly}}<br>Timid | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 203 f s.png]]<br>{{p|Girafarig}}<br>Timid | | align=center | [[File:Spr 4h 203 f s.png]]<br>{{p|Girafarig}}<br>Timid | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4h 207 m s.png]]<br>{{p|Gligar}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4h 207 m s.png]]<br>{{p|Gligar}}<br>Impish | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 449 f s.png]]<br>{{p|Hippopotas}}<br>Impish | | align=center | [[File:Spr 4p 449 f s.png]]<br>{{p|Hippopotas}}<br>Impish | ||
| align=center | [[File:Spr 4h 116 s.png]]<br>{{p|Horsea}}<br>Adamant | | align=center | [[File:Spr 4h 116 s.png]]<br>{{p|Horsea}}<br>Adamant | ||
Line 35: | Line 36: | ||
| align=center | [[File:Spr 4p 439 s.png]]<br>{{p|Mime Jr.}}<br>Calm | | align=center | [[File:Spr 4p 439 s.png]]<br>{{p|Mime Jr.}}<br>Calm | ||
| align=center | [[File:Spr 4d 258 s.png]]<br>{{p|Mudkip}}<br>Relaxed | | align=center | [[File:Spr 4d 258 s.png]]<br>{{p|Mudkip}}<br>Relaxed | ||
|- style="background: #ffd193;" | |||
| align=center | [[File:Spr 4d 290 s.png]]<br>{{p|Nincada}}<br>Jolly | | align=center | [[File:Spr 4d 290 s.png]]<br>{{p|Nincada}}<br>Jolly |
edits