255
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 168: | Line 168: | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | {|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=800px cellspacing="0" | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:001.png]]<br>[[Bulbasaur (Pokémon)|Bulbasaur]] | |||
| align=center | [[Image:004.png]]<br>[[Charmander (Pokémon)|Charmander]]<br><b>[[Flare Blitz]]</b> | | align=center | [[Image:004.png]]<br>[[Charmander (Pokémon)|Charmander]]<br><b>[[Flare Blitz]]</b> | ||
| align=center | [[Image:152.png]]<br>[[Chikorita (Pokémon)|Chikorita]]<br><b>[[SolarBeam (move)|SolarBeam]]</b> | | align=center | [[Image:152.png]]<br>[[Chikorita (Pokémon)|Chikorita]]<br><b>[[SolarBeam (move)|SolarBeam]]</b> | ||
| align=center | [[Image:158.png]]<br>[[Totodile (Pokémon)|Totodile]]<br><b>[[Hydro Pump]]<br>[[Crunch]]</b> | |||
| align=center | [[Image:239.png]]<br>[[Elekid (Pokémon)|Elekid]]<br><b>[[Ice Punch]]<br>[[Cross Chop]]</b> | | align=center | [[Image:239.png]]<br>[[Elekid (Pokémon)|Elekid]]<br><b>[[Ice Punch]]<br>[[Cross Chop]]</b> | ||
| align=center | [[Image:240.png]]<br>[[Magby (Pokémon)|Magby]] | | align=center | [[Image:240.png]]<br>[[Magby (Pokémon)|Magby]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:255.png]]<br>[[Torchic (Pokémon)|Torchic]] | | align=center | [[Image:255.png]]<br>[[Torchic (Pokémon)|Torchic]] | ||
| align=center | [[Image:258.png]]<br>[[Mudkip (Pokémon)|Mudkip]] | | align=center | [[Image:258.png]]<br>[[Mudkip (Pokémon)|Mudkip]]<br><b>[[Mud Bomb]]</b> | ||
| | | align=center | [[Image:387.png]]<br>[[Turtwig (Pokémon)|Turtwig]]<br><b>[[Giga Drain]]</b> | ||
| align=center | [[Image:393.png]]<br>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]]<br><b>[[Hydro Pump]]<br>[[Brine]]</b> | | align=center | [[Image:393.png]]<br>[[Piplup (Pokémon)|Piplup]]<br><b>[[Hydro Pump]]<br>[[Brine]]</b> | ||
| align=center | [[Image:489.png]]<br>[[Phione (Pokémon)|Phione]]<br><b>[[Water Pulse]]<br>[[Rain Dance]]</b> | | align=center | [[Image:489.png]]<br>[[Phione (Pokémon)|Phione]]<br><b>[[Water Pulse]]<br>[[Rain Dance]]</b> | ||
| align=center | | | align=center | | ||
|} | |} |
edits