255
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:252.png]]<br>[[Treecko (Pokémon)|Treecko]] | | align=center | [[Image:252.png]]<br>[[Treecko (Pokémon)|Treecko]] | ||
| align=center | [[Image:300.png]]<br>[[Skitty (Pokémon)|Skitty]] | | align=center | [[Image:300.png]]<br>[[Skitty (Pokémon)|Skitty]] | ||
| align=center | [[Image:374.png]]<br>[[Beldum (Pokémon)|Beldum]] | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:377.png]]<br>[[Regirock (Pokémon)|Regirock]] | | align=center | [[Image:377.png]]<br>[[Regirock (Pokémon)|Regirock]] | ||
| align=center | [[Image:378.png]]<br>[[Regice (Pokémon)|Regice]] | | align=center | [[Image:378.png]]<br>[[Regice (Pokémon)|Regice]] | ||
| align=center | [[Image:380.png]]<br>[[Latias (Pokémon)|Latias]] | | align=center | [[Image:380.png]]<br>[[Latias (Pokémon)|Latias]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:381.png]]<br>[[Latios (Pokémon)|Latios]] | | align=center | [[Image:381.png]]<br>[[Latios (Pokémon)|Latios]] | ||
| align=center | [[Image:382.png]]<br>[[Kyogre (Pokémon)|Kyogre]] | | align=center | [[Image:382.png]]<br>[[Kyogre (Pokémon)|Kyogre]] | ||
| align=center | [[Image:383.png]]<br>[[Groudon (Pokémon)|Groudon]] | | align=center | [[Image:383.png]]<br>[[Groudon (Pokémon)|Groudon]] | ||
|- | |||
| align=center | [[Image:483.png]]<br>[[Dialga (Pokémon)|Dialga]] | | align=center | [[Image:483.png]]<br>[[Dialga (Pokémon)|Dialga]] | ||
| align=center | | |||
| align=center | | |||
|} | |} | ||
<br> | <br> |
edits