98
edits
No edit summary |
(→In PC) |
||
Line 13: | Line 13: | ||
== In PC == | == In PC == | ||
{|border="1" style="border: 1px solid #000; border-collapse: collapse;" width=400px cellspacing="0" | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:175.png]]<br>{{p|Togepi}} | |||
| align=center | [[Image:278.png]]<br>{{p|Wingull}} | |||
| align=center | [[Image:279.png]]<br>{{p|Pelipper}} | |||
| align=center | [[Image:120.png]]<br>{{p|Staryu}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:339.png]]<br>{{p|Barboach}} | |||
| align=center | [[Image:320.png]]<br>{{p|Wailmer}} | |||
| align=center | [[Image:298.png]]<br>{{p|Azurill}} | |||
| align=center | [[Image:073.png]]<br>{{p|Tentacruel}} | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:242.png]]<br>{{p|Blissey}} | |||
| align=center | [[Image:117.png]]<br>{{p|Seadra}} | |||
| align=center | [[Image:222.png]]<br>{{p|Corsola}} | |||
| align=center | [[Image:252.png]]<br>{{p|Treecko}} | |||
|- | |||
|} |
edits