3,337
edits
Line 867: | Line 867: | ||
| '''Limone''' | | '''Limone''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Bill Rogers}}'' | | ''{{color2|{{y color}}|Bill Rogers}}'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Daz.png|150px]] | |||
| '''Daz''' | |||
| ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Premier.png|150px]] | |||
| '''Premier''' | |||
| ''{{color2|{{y color}}|Bella Hudson|Erica Schroeder}}'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits