3,337
edits
Pokemaster97 (talk | contribs) |
|||
Line 588: | Line 588: | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File:Moira.png|150px]] | | [[File:Moira.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Moira''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''???''' | ||
| | | | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File: | | [[File:Cher.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Cher''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''???''' | ||
| | | | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File:Mona.png|150px]] | | [[File:Mona.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Mona''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''???''' | ||
| | | | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File:Ms Chandler.png|150px]] | | [[File:Ms Chandler.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Ms. Chandler''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''???''' | ||
| | | | ||
|-align=center | |-align=center | ||
Line 667: | Line 667: | ||
| [[Image:Keno.png|150px]] | | [[Image:Keno.png|150px]] | ||
| '''Kenō''' | | '''Kenō''' | ||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Nonomi.png|150px]] | |||
| '''Nonomi''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:N anime.png|150px]] | |||
| '''N''' | |||
| ''[[Wayne Grayson]]'' {{tt|*|to match Joey Wheeler}} <br>or<br>''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Cheren anime.png|150px]] | |||
| '''Cheren''' | |||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits