3,336
edits
No edit summary |
|||
Line 426: | Line 426: | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[Image:Ferris.png|150px]] | | [[Image:Ferris.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Ferris''' | ||
| ''Some random new VA'' | | ''Some random new VA'' | ||
| ''' | | '''[[Wayne Grayson]]''' | ||
| | | Wrong. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
|[[Image:Sierra.png|150px]] | |[[Image:Sierra.png|150px]] | ||
|''' | |'''Sierra''' | ||
|''I don't know right now'' | |''I don't know right now'' | ||
|''' | |'''[[Kerry Williams]]''' | ||
| | | No comment. | ||
|- align=center | |- align=center | ||
| [[Image:Suwama.png|150px]] | | [[Image:Suwama.png|150px]] | ||
| '''Suwama''' | | '''Suwama''' | ||
| '' | | ''Some random new VA'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
Line 500: | Line 500: | ||
| '''Roxie''' | | '''Roxie''' | ||
| ''I still don't know'' | | ''I still don't know'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Jeremy Unova.png|150px]] | |||
| '''Jeremy''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Chris.png|150px]] | |||
| '''Chris''' | |||
| ''[[Eli James]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[File:Marufuji.png|150px]] | |||
| '''Marufuji''' | |||
| ''[[Tom Wayland]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[File:Kenta.png|150px]] | |||
| '''Kenta''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[File:Sugiura.png|150px]] | |||
| '''Sugiura''' | |||
| ''[[Marc Thompson]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[File:Akihiro.png|150px]] | |||
| '''Akihiro''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|- align=center | |||
| [[Image:Shiozaki.png|150px]] | |||
| '''Shiozaki''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Morishima.png|150px]] | |||
| '''Morishima''' | |||
| ''[[Michele Knotz]]'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Hirokazu.png|150px]] | |||
| '''Hirokazu''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[Image:Kobashi.png|150px]] | |||
| '''Kobashi''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits