81
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 35: | Line 35: | ||
|=========== | |=========== | ||
|- | |- | ||
|Power Bracer | |||
|Mystic Water | |||
|Exp. Share | |||
|Dragon Fang | |||
|Sea Incense | |||
|Quick Claw | |||
|- | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|- | |||
|Sand Veil | |||
|Torrent | |||
|Synchronize | |||
|Intimidate | |||
|Damp | |||
|Levitate | |||
|- | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|=========== | |||
|- | |||
|Earthquake | |||
|Hydro Pump | |||
|Transform | |||
|DragonBreath | |||
|Surf | |||
|Nightmare | |||
|- | |||
|Draco Meteor | |||
|Drill Peck | |||
|Mega Punch | |||
|Dragon Claw | |||
|Strength | |||
|Dream Eater | |||
|- | |||
|Dragon Claw | |||
|Brine | |||
|Metronome | |||
|Giga Impact | |||
|Rock Climb | |||
|Hypnosis | |||
|- | |||
|Dragon Rush | |||
|Hydro Cannon | |||
|Psychic | |||
|Fly | |||
|Waterfall | |||
|Shadow ball | |||
|} |
edits