400
edits
(→Intro) |
(→Intro) |
||
Line 139: | Line 139: | ||
| Pokémon Adventures | | Pokémon Adventures | ||
| Green | | Green | ||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| {{p|Meowth}} | |||
| [[Meowzie]] | |||
| [[EP070|Pokémon Anime]] | |||
| A woman in [[Hollywood]] | |||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |- | ||
Line 451: | Line 457: | ||
| Pokémon anime | | Pokémon anime | ||
| [[Ruby (Adventures)|Ruby]] | | [[Ruby (Adventures)|Ruby]] | ||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| {{p|Linoone}} | |||
| Tokin | |||
| [[AG112|Pokémon anime]] | |||
| [[Kimmy Shoney]] | |||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |- | ||
Line 493: | Line 505: | ||
| Pokémon Adventures | | Pokémon Adventures | ||
| Wallace | | Wallace | ||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| {{p|Kecleon}} | |||
| Reddy | |||
| [[EP205|Pokémon anime]] | |||
| [[Madison and Alexa|Madison]] | |||
| align="right" | English | |||
|- | |||
| Kecleon | |||
| Greeny | |||
| [[EP205|Pokémon anime]] | |||
| [[Madison and Alexa|Alexa]] | |||
| align="right" | English | | align="right" | English | ||
|- | |- |
edits