317
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 159: | Line 159: | ||
| align="center" style="background:#fff" | {{p|Reuniclus}} | | align="center" style="background:#fff" | {{p|Reuniclus}} | ||
| align="center" style="background:#fff" | Gummy | | align="center" style="background:#fff" | Gummy | ||
|- | |||
| align="center" style="background:#fff" | {{MS|080G}} | |||
| align="center" style="background:#fff" | {{p|Slowbro}} | |||
| align="center" style="background:#fff" | Gunslinger | |||
|- | |- | ||
| align="center" style="background:#fff" | {{MS|815}} | | align="center" style="background:#fff" | {{MS|815}} | ||
Line 247: | Line 251: | ||
| align="center" style="background:#fff" | {{p|Pangoro}} | | align="center" style="background:#fff" | {{p|Pangoro}} | ||
| align="center" style="background:#fff" | Pandamonium | | align="center" style="background:#fff" | Pandamonium | ||
|- | |||
| align="center" style="background:#fff" | {{MS|468}} | |||
| align="center" style="background:#fff" | {{p|Togekiss}} | |||
| align="center" style="background:#fff" | Paragon | |||
|- | |- | ||
| align="center" style="background:#fff" | {{MS|812}} | | align="center" style="background:#fff" | {{MS|812}} | ||
Line 323: | Line 331: | ||
| align="center" style="background:#fff" | {{p|Palossand}} | | align="center" style="background:#fff" | {{p|Palossand}} | ||
| align="center" style="background:#fff" | Siltadel | | align="center" style="background:#fff" | Siltadel | ||
|- | |||
| align="center" style="background:#fff" | {{MS|812}} | |||
| align="center" style="background:#fff" | {{p|Rillaboom}} | |||
| align="center" style="background:#fff" | Silverback | |||
|- | |- | ||
| align="center" style="background:#fff" | {{MS|260}} | | align="center" style="background:#fff" | {{MS|260}} |
edits