25,304
edits
Dominikololo (talk | contribs) m (→Johto games) |
No edit summary |
||
Line 783: | Line 783: | ||
! {{color|{{unova color dark}}|Spanish}} | ! {{color|{{unova color dark}}|Spanish}} | ||
! {{color|{{unova color dark}}|Korean}} | ! {{color|{{unova color dark}}|Korean}} | ||
|- | |||
|colspan="10" style="background:#{{black color}}"|{{color|fff|Black and White}} | |||
|- | |- | ||
| [[Castelia City]] | | [[Castelia City]] | ||
Line 794: | Line 796: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| With [[Bianca]] | | With [[Bianca]] | ||
Line 890: | Line 890: | ||
|- | |- | ||
|colspan="10" style="background:#{{black 2 color}}"|{{color|fff|Black 2 and White 2}} | |colspan="10" style="background:#{{black 2 color}}"|{{color|fff|Black 2 and White 2}} | ||
|- | |||
| rowspan="2"|[[Castelia City]] | |||
| {{MSP|504|Patrat}} | |||
| {{p|Patrat}} | |||
| Detect | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| {{MSP|511|Pansage}} | |||
| {{p|Pansage}} | |||
| Gesundheit | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Humilau City]] | | [[Humilau City]] |