112
edits
Line 81: | Line 81: | ||
| align=center | [[Image:OldManShucklesShuckle.png]]<br>'''Brenda''' | | align=center | [[Image:OldManShucklesShuckle.png]]<br>'''Brenda''' | ||
| align=center | [[Image:238.png]]<br>'''Bridget''' | | align=center | [[Image:238.png]]<br>'''Bridget''' | ||
| align=center | [[Image:120.png]]<br>'''Lumos''' | |||
| align=center | [[Image:103.png]]<br>'''Eggbert''' | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:063.png]]<br>'''Uri''' | | align=center | [[Image:063.png]]<br>'''Uri''' | ||
Line 87: | Line 89: | ||
| align=center | [[Image:Spr 4h 154 f.png]]<br>'''Casey''' | | align=center | [[Image:Spr 4h 154 f.png]]<br>'''Casey''' | ||
| align=center | [[Image:220.png]]<br>'''Leona''' | | align=center | [[Image:220.png]]<br>'''Leona''' | ||
| align=center | [[Image:121.png]]<br>'''Nox''' | |||
| align=center | [[Image:122.png]]<br>'''Monsieur''' | |||
|- | |- | ||
| align=center | [[Image:296.png]]<br>'''Sherry''' | | align=center | [[Image:296.png]]<br>'''Sherry''' | ||
Line 93: | Line 97: | ||
| align=center | [[Image:053.png]]<br>'''Vivica''' | | align=center | [[Image:053.png]]<br>'''Vivica''' | ||
| align=center | [[Image:192.png]]<br>'''Sonrisa''' | | align=center | [[Image:192.png]]<br>'''Sonrisa''' | ||
| align=center | [[Image:Maria2.png]]<br>'''Maria''' | |||
| align=center | [[Image:Spr 4h 123 f.png]]<br>'''Dagger''' | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:104.png]]<br>'''Giselle''' | |||
| align=center | [[Image:108.png]]<br>'''Benny''' | |||
| align=center | [[Image:115.png]]<br>'''Olga''' | |||
| align=center | [[Image:Tony.png]]<br>'''Tony''' | |||
| align=center | [[Image:124.png]]<br>'''Glacia''' | |||
| align=center | [[Image:125.png]]<br>'''Sir Sparkz''' | |||
| align=center | [[Image:126.png]]<br>'''Madame Flame''' | |||
|- | |||
| align=center | [[Image:128.png]]<br>'''Ethan''' | |||
| align=center | [[Image:131.png]]<br>'''Suzi''' | |||
| align=center | [[Image:159.png]]<br>'''Dundee''' | |||
| align=center | [[Image:162.png]]<br>'''Salvador''' | |||
| align=center | [[Image:180.png]]<br>'''Hannah''' | |||
| align=center | [[Image:Spr 4h 315 f.png]]<br>'''Rose''' | |||
| align=center | [[Image:Spr 4h 424 f.png]]<br>'''Abigail''' | |||
|} | |} | ||
edits