5,094
edits
m (→Black 2 team) |
No edit summary |
||
Line 185: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
|{{User Shiny|301|Delcatty|normal}} | |{{User Shiny|301|Delcatty|normal}} | ||
|- | |||
|{{User Shiny|612|Haxorus|dragon}} | |||
|- | |- | ||
|{{User Eight Gym Badges}} | |{{User Eight Gym Badges}} |
edits