71,954
edits
m (→Undaunted) |
m (→Undaunted) |
||
Line 187: | Line 187: | ||
|- | |- | ||
| 71/90 || {{TCG ID|Undaunted|Burned Tower|71}} || St || {{rar|Uncommon}} | | 71/90 || {{TCG ID|Undaunted|Burned Tower|71}} || St || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 72/90 || {{TCG ID|Undaunted|Defender|72}} || T || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 73/90 || {{TCG ID|Undaunted|Energy Exchanger|73}} || T || {{rar|Uncommon}} | | 73/90 || {{TCG ID|Undaunted|Energy Exchanger|73}} || T || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 74/90 || {{TCG ID|Undaunted|Flower Shop Lady|74}} || Su || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 75/90 || {{TCG ID|Undaunted|Legend Box|75}} || T || {{rar|Uncommon}} | | 75/90 || {{TCG ID|Undaunted|Legend Box|75}} || T || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 76/90 || {{TCG ID|Undaunted|Ruins of Alph|76}} || St || {{rar|Uncommon}} | |||
|- | |- | ||
| 77/90 || {{TCG ID|Undaunted|Sage's Training|77}} || Su || {{rar|Uncommon}} | | 77/90 || {{TCG ID|Undaunted|Sage's Training|77}} || Su || {{rar|Uncommon}} |