51,133
edits
mNo edit summary |
m (→Tyrogue) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|- | |- | ||
| {{TCG ID|Legends Awakened|Tyrogue|126}} || {{e|Fighting}} || 10 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 126/146 | | {{TCG ID|Legends Awakened|Tyrogue|126}} || {{e|Fighting}} || 10 || {{rar|Common}} || {{TCG|Legends Awakened}} || 126/146 | ||
|- | |||
| {{TCG ID|SoulSilver Collection|Tyrogue|48}} || {{e|Fighting}} || - || {{rar|Rare}} || {{TCG|SoulSilver Collection}} || 048/070 | |||
|} | |} | ||
{{tcgpkmndisambig|236}} | {{tcgpkmndisambig|236}} |
edits