211
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 43: | Line 43: | ||
| 018/019 || {{TCG ID|Tyranitar Standard Deck|Rocket's Trick|18}} || Su | | 018/019 || {{TCG ID|Tyranitar Standard Deck|Rocket's Trick|18}} || Su | ||
|- | |- | ||
| 019/019 || {{TCG ID|Tyranitar Standard Deck| | | 019/019 || {{TCG ID|Tyranitar Standard Deck|Darkness Energy|19}} || E | ||
|- | |- | ||
| - || {{TCG|Fighting Energy}} || E | | - || {{TCG|Fighting Energy}} || E | ||
|- | |- | ||
| - || {{ | | - || {{OBP|Darkness Energy|Basic}} || E | ||
|} | |} | ||
edits