13,788
edits
mNo edit summary |
|||
Line 96: | Line 96: | ||
| {{gameabbrev7|SM}} | | {{gameabbrev7|SM}} | ||
| [[Malie City]] | | [[Malie City]] | ||
| Held by {{wild|Abra}} (5% chance) | |||
| | |||
|- | |||
| {{gameabbrev7|USUM}} | |||
| [[Hau'oli City]] | |||
| Held by {{wild|Abra}} (5% chance) | | Held by {{wild|Abra}} (5% chance) | ||
|} | |} |
edits